Rreth nesh

TIM 截图 20180720113148

dfadfGuangzhou Zihang Leather Products Co, e kufizuar e themeluar në vitin 2008 në Guangzhou të Kinës, si prodhues një qese profesional, ne kemi përvojë të pasur dhe ekip të shkëlqyer, kryesisht furnizimit handbags backpacks, kuletat, çantat laptop etc.which janë bërë nga materiale të tilla si fakultative vërtetë lëkure, PU, ​​PVC, canvas, najlon etj 

Ne mund të zhvillojnë produkte të ndryshme për të përmbushur të ndryshme fabrika e konsumatorëve needs.Our është e vendosur në rrethin e Huadu, Guanzhou, me më shumë se 2000 metra katrorë hapësira, zona e prodhimit të ndarë në disa punëtori, të tilla si punëtori marrjen e mostrave, prerja seminar, punëtori prodhimit, seminar inspektimit dhe paketim workshop.We janë të njohur për cilësi të lartë, çmimet konkurruese, profesionale shitjes shërbimi, pako të sigurta, dhe të ofrimit të shpejtë. kontrollit rigoroz të cilësisë është kryer në çdo procedurë, nga materiale ndihmuese, testimin, prodhimin dhe paketë të para-shipment.over 10 vjet përvojë, ne jemi të shpejtë përgjigje për nevojën e klientëve tanë dhe të njohura për tregjet. Me ekipin tonë profesional, ne jemi të përkushtuar për të kapur më të reja dhe më të mirë-shitjen e çanta e për klientët tanë.

Ekipi i shitjes jonë gjithmonë e mban afër ndjekur në çdo mënyrë të vetme; përcjelljen ndonjë kërkesë, reagime, dhe sugjerim pas dorëzimit nga zgjidhje tonë customers.Supplying për klientët tanë është qëllimi ynë, ne sinqerisht mirëpritur të gjithë bashkëpunimin dhe miq nga e gjithë wolrd, ne jemi të kënaqur për të ju ndihmuar për të përmbushur tuaj shumë vetë ide mitik modës për çanta, dhe në fund ju sjellë products.welcome kënaqshëm na kontaktoni tani.WhatsApp Online Chat!