Жените елеганција популарни торбите кориснички мали дами чанти чанти се товар девојки чанти дама мода чантата - Кина Гуангжу Zihang кожа

Жените елеганција популарни торбите кориснички мали дами чанти чанти Товар девојки чанти дама мода чантата

Краток опис:

Gender: Women Style: Tote Bag Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: ...


детали за производот

Тагови производ

Пол:
жени
стил:
голема пазарска торба
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Бренд име:
ZH
Број на модел:
7152
употреба:
Дневно
Име на производот:
мода дама чантата
тип:
девојки рака кеси
големина:
прилагодено големина
Користење на логото:
логото на клиентите
Порт:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Начин на плаќање:
ТТ L / C
MOQ:
1pcs
Примерок Време:
1-15days
материјал:
други

Пакување и испорака

пакување Детали
Може да се изменуваат во согласност со барањата на клиентите
Време на испорака
1-15days

>>> Кликни тука за да добијат бесплатен примерок и во парк

 

Број на модел: 7152
материјал:    Прилагодено
стил: чанта
боја: црна
користење Торба
Користење на логото: прилагодено логото
MOQ: 1pcs / во боја
Водечките Време: 40-50days
Примерок Време: 10-15days
Начин на плаќање: ТТ L / C
Порт: Гуангдонг, Кина (континентална)


  • Тема:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!