Трговија на големо едноставен синџир торба бебе чанти мала рака кеси гласник кеси Кина - Кина Гуангжу Zihang кожа

Трговија на големо едноставна девојка торба синџири бебе чанти мала рака кеси гласник кеси Кина

Краток опис:

Gender: Women Style: handbag Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: ...


детали за производот

Тагови производ

Пол:
жени
стил:
рачна торба
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Бренд име:
ZH
Број на модел:
Susy-11
Користење на логото:
логото на клиентите
MOQ:
1pcs / во боја
употреба:
Секојдневно, забава, работа, одмор
Порт:
Гуангдонг, Кина (континентална)
материјал:
СТП, СТП
тип:
мали торби страна
Име на производот:
гласник кеси Кина
време на одбирање:
10-15days
боја:
црна

Пакување и испорака

пакување Детали
стандарден пакет извоз, може да се изменуваат
Време на испорака
1-15days

>>> Кликни тука за да добијат бесплатен примерок и во парк

 

Број на модел:  SY-11
материјал:  СТП
стил:  Рачна торба
боја:  црна
користење  Торба
Користење на логото:  прилагодено логото
MOQ:  1pcs / во боја
Водечките Време:  40-50days
Примерок Време:  10-15days
Начин на плаќање:  ТТ L / C
Порт:  Гуангдонг, Кина (континентална)


  • Тема:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!