Трговија на големо мода СТП рамо гласник кеси мал синџирот crossbody торба на жените торба чанти за жени - Кина Гуангжу Zihang кожа

Трговија на големо мода СТП рамо гласник кеси мал синџирот crossbody торба на жените торба чанти за жени

Краток опис:

Gender: Women Style: Shoulder Bag Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: ...


детали за производот

Тагови производ

Пол:
жени
стил:
Торба
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Бренд име:
ZH
Број на модел:
6160-1
Име на производот:
жените торба
употреба:
Дневно
тип:
crossbody торба синџири
големина:
прилагодено големина
Користење на логото:
логото на клиентите
MOQ:
1pcs
Порт:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Начин на плаќање:
ТТ L / C
материјал:
СТП, СТП

Пакување и испорака

пакување Детали
Може да се изменуваат во согласност со барањата на клиентите
Време на испорака
1-15days

>>> Кликни тука за да добијат бесплатен примерок и во парк

 

Број на модел: 6160-1
материјал:    СТП
стил: чанта
боја: црна
користење Торба
Користење на логото: прилагодено логото
MOQ: 1pcs / во боја
Водечките Време: 40-50days
Примерок Време: 10-15days
Начин на плаќање: ТТ L / C
Порт: Гуангдонг, Кина (континентална)


  • Тема:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!