Нови производи 2018 гроздобер платно гласник торба рамо гласник торба дама чантата - Кина Гуангжу Zihang кожа

Нови производи 2018 гроздобер платно гласник торба рамо гласник торба дама чантата

Краток опис:

Gender: Women Style: Handbag Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: ...


детали за производот

Тагови производ

Пол:
жени
стил:
Рачна торба
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Бренд име:
ZH
Број на модел:
Susy-02
Име на производот:
дама чантата
Користење на логото:
клиент логото
употреба:
дневно, забава, работа
материјал:
PU, PU
големина:
прилагодено големина
време на одбирање:
10-15days
MOQ:
10pcs / во боја
Порт:
Гуангдонг, Кина (континентална)
тип:
рамо гласник торба
клучни зборови:
гроздобер платно гласник торба

Пакување и испорака

пакување Детали
стандарден пакет извоз, може да се изменуваат
Време на испорака
10-50days

>>> Кликни за да добиете најновата цена и каталог

Број на модел: SY-02
материјал:    СТП
стил: рачна торба
боја: црна
користење  торба
Користење на логото: прилагодено логото
MOQ: 10pcs / во боја
Водечките Време: 40-50days
Примерок Време: 10-15days
Начин на плаќање: ТТ L / C
Порт: Гуангдонг, Кина (континентална)


  • Тема:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!