Висок квалитет на жените crossbody рамо гласник кеси се товар чантата жените рака кеси - Кина Гуангжу Zihang кожа

Висок квалитет на жените crossbody рамо гласник кеси се товар чантата жените рака кеси

Краток опис:

Gender: Women Style: handbag Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: ...


детали за производот

Тагови производ

Пол:
жени
стил:
рачна торба
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Бренд име:
ZH
Број на модел:
Susy-14
Користење на логото:
клиент логото
MOQ:
1pcs / во боја
употреба:
дневно, забава, работа, одмор
Порт:
Гуангдонг, Кина (континентална)
материјал:
PU, PU
тип:
жените рака кеси
Име на производот:
голема пазарска торба
време на одбирање:
10-15days
боја:
црна

Пакување и испорака

пакување Детали
стандарден пакет извоз, може да се изменуваат
Време на испорака
1-15days

>>> Кликни тука за да добијат бесплатен примерок и во парк

 

Број на модел:  SY-14
материјал:  СТП
стил:  Рачна торба
боја:  црна
користење  Торба
Користење на логото:  прилагодено логото
MOQ: 1pcs / во боја
Водечките Време:  40-50days
Примерок Време:  10-15days
Начин на плаќање:  ТТ L / C
Порт:  Гуангдонг, Кина (континентална)

 


  • Тема:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!