Висок квалитет на нови OEM стил пристигнување популарна модна чантата вистинска кожа дами чантата кеси жена - Кина Гуангжу Zihang кожа

Висок квалитет на нови OEM стил пристигнување популарна модна чантата вистинска кожа дами чантата кеси жена

Краток опис:

Gender: Women Style: Shoulder Bag Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: ...


детали за производот

Тагови производ

Пол:
жени
стил:
Торба
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Бренд име:
ZH
Број на модел:
7158-1
Име на производот:
чантата вистинска кожа
употреба:
Дневно
тип:
дами чантата кеси
големина:
прилагодено големина
Користење на логото:
логото на клиентите
Порт:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Начин на плаќање:
ТТ L / C
MOQ:
10pcs
Примерок Време:
1-15Days
материјал:
СТП

Пакување и испорака

пакување Детали
Може да се изменуваат во согласност со барањата на клиентите
Време на испорака
1-15days

>>> Кликни тука за да добијат бесплатен примерок и во парк

Број на модел: 7185-1
материјал:    СТП
стил: чанта
боја: Прилагодено
користење Торба
Користење на логото: прилагодено логото
MOQ: 10pcs / во боја
Водечките Време: 40-50days
Примерок Време: 10-15days
Начин на плаќање: ТТ L / C
Порт: Гуангдонг, Кина (континентална)


  • Тема:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!