Добар квалитет популарни големо повик мали гласник синџир торба торба чантата Кина на големо женски чанти - Кина Гуангжу Zihang кожа

Добар квалитет популарни големо повик мали гласник синџир торба торба чантата ташни Кина на големо жените

Краток опис:

Gender: Women Style: handbag Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: ...


детали за производот

Тагови производ

Пол:
жени
стил:
рачна торба
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Бренд име:
ZH
Број на модел:
Susy-09
употреба:
Секојдневно, забава, работа, одмор
Користење на логото:
логото на клиентите
MOQ:
1pcs / во боја
Порт:
Гуангдонг, Кина (континентална)
време на одбирање:
10-15days
Начин на плаќање:
ТТ L / C
Име на производот:
торба на жените
големина:
прилагодено големина
боја:
Морнарско сина, црвено вино, сива, зелена, кафеава
клучни зборови:
Кина на големо чанти
материјал:
СТП

Пакување и испорака

пакување Детали
стандарден пакет извоз, може да се изменуваат
Време на испорака
1-15days

>>> Кликни тука за да добијат бесплатен примерок и во парк

 

Број на модел:  SY-09
материјал:  СТП
стил:  Рачна торба
боја:  Морнарско сина, црвено вино, сива, зелена, кафеава
користење  Торба
Користење на логото:  прилагодено логото
MOQ: 1pcs / во боја
Водечките Време:  40-50days
Примерок Време:  10-15days
Начин на плаќање:  ТТ L / C
Порт:  Гуангдонг, Кина (континентална)


  • Тема:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!