Мода гроздобер синџир торба чантата жените OEM дами чанти чантата рамо рака торба - Кина Гуангжу Zihang кожа

Мода гроздобер синџир торба чантата жените OEM дами чанти чантата рамо рака торба

Краток опис:

Gender: Women Style: handbag Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Пол:
  жени
  стил:
  рачна торба
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  ZH
  Број на модел:
  Susy-12
  употреба:
  Секојдневно, забава, работа, одмор
  MOQ:
  10pcs / во боја
  време на одбирање:
  10-15days
  Порт:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Начин на плаќање:
  ТТ L / C
  материјал:
  СТП, СТП
  големина:
  прилагодено големина
  Име на производот:
  рачна торба
  тип:
  дами чантата рамо торби
  клучни зборови:
  чантата жените ОЕМ

  Пакување и испорака

  пакување Детали
  стандарден пакет извоз, може да се изменуваат
  Време на испорака
  1-15days

  >>> Кликни за да добиете најновата цена и каталог

   

  Број на модел:  SY-12
  материјал:  СТП
  стил:  Рачна торба
  боја:  црна
  користење  Торба
  Користење на логото:  прилагодено логото
  MOQ:  10pcs / во боја
  Водечките Време:  40-50days
  Примерок Време:  10-15days
  Начин на плаќање:  ТТ L / C
  Порт:  Гуангдонг, Кина (континентална)


 • Тема:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!