Контакт

Гуангжу Zihang од кожа копродукции, ООД

адреса

Соба 710, бр 91, западно од Shiling патот, Shiling Таун, Huadu Дестилирана., Гуангжу, Гуангдонг, Кина (континентална)

Е-пошта

телефон

Телефон: + 86-20-37730606
Tel: +86-13790235726

часа

Понеделник-недела: на целиот ден

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!