за нас

ТИМ 截图 20180720113148

dfadfГуангжу Zihang производи од кожа копродукции, со ограничена основана во 2008 година во Гуангжу во Кина, како производител на професионална кеси, имаме богато искуство и одличен тим, главно снабдување чанти ранци, паричници, торби за лаптоп итн.Што се направени од изборни материјали, како што се вистински кожа, СТП, ПВЦ, платно, најлон, итн 

Ние може да се развијат различни производи да се задоволат различни needs.Our фабрика клиенти се наоѓа во Huadu округ, Guanzhou, со повеќе од 2000 метри квадратни простор, производство на површина поделена на неколку работилници, како работилница за земање мостри, сечење работилница, работилница за производство, инспекција работилница и пакување workshop.We се познати за супериорен квалитет, конкурентни цени, професионални продажбата на услугата, безбедно пакет, и брза испорака. Строга контрола на квалитетот се врши во секоја постапка, од изворите на материјали, тестирање, производство и пакување на пред-shipment.over 10 години искуство, ние се брзо-одговор на потребата на нашите клиенти и се познати на пазарите. Со нашиот стручен тим, ние сме посветени да го привлечат вниманието на најновите и најдобрите-продажба на кеси за нашите клиенти.

Нашиот тим за продажба секогаш задржува тесно следи на секој ред и мир; следи некој од барање, повратни информации и сугестии по породувањето од нашите customers.Supplying решение за нашите клиенти е нашата цел, ние искрено добредојде на сите соработка и пријатели од целиот wolrd, ние сме среќни да ви помогнат да се исполни вашата сопствена чудесната модни идеи за кеси, и, конечно, ви донесе задоволителен products.Welcome контактирате со нас сега.WhatsApp Онлајн Chat!